fryzura na wesele

Jak się uczesać na wesele?

  • Ślub i wesele to spełnienie marzeń wielu kobiet. Przygotowania do wielkiego dnia potrafią trwać miesiącami, a nawet latami. Jeżeli suknia została już wybrana, a buty i pozostałe akcesoria od dawna zabezpieczone czekają na ten ważny moment, możesz zacząć planować makijaż i fryzurę. Wbrew pozorom wybór właściwej fryzury na wesele nie zależy jedynie od indywidualnych upodobań. Jak się uczesać na wesele? Trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników, aby fryzura była trwała i sprawdziła się podczas długiej zabawy.

Jak dobrać idealną fryzurę na weselę?

Każdej pannie młodej zależy na tym, aby w tym wyczekiwanym dniu wyglądać olśniewająco. Fryzura w finalnej stylizacji odgrywa niezwykle ważną rolę. Planując uczesanie dobrze wiedzieć, jakie ułożenie włosów pasuje do kształtu naszej twarzy oraz w jakim czujemy się dobrze.

Modne w ostatnich czasach jest planowanie wesel tematycznych. Jeżeli takie też jest Twoje wesele, z pewnością kreacja również związana jest z wybraną tematyką. Wtedy zadbaj o to, aby fryzura była spójna z całością przyjęcia. Suknie z odkrytymi ramionami doskonale nadają się do fryzur z rozpuszczonymi włosami. Lekko zakręcone fale opadające na ramiona prezentują się bardzo elegancko i kobieco. Suknie zabudowane w górnej części wyglądają efektowniej, kiedy włosy są upięte. Wtedy najlepiej zaprezentujesz piękne wykończenie sukni.

Praktyczna fryzura na wesele

Aspekty wizualne są ważne, ale podczas hucznego wesela trzeba patrzeć na fryzurę również praktycznie. Wielogodzinne tańce, zmiana temperatur, wiatr i nieprzewidziane czynniki atmosferyczne wystawiają fryzurę na wiele prób. Powinna więc być trwała i sprostać wszystkim weselnym szaleństwom, aby nie ograniczała naszej radości z celebrowania tego wyjątkowego dnia. Przydatne może okazać się wykonanie fryzury próbnej przed ślubem, aby sprawdzić zarówno, czy pasuje do naszej urody, jak i przekonać się o jej trwałości. Większość salonów fryzjerskich oferuje taką usługę standardowo przy usłudze wykonania fryzury ślubnej.

One thought on “Jak się uczesać na wesele?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.