Urządzenia kosmetyczne

Urządzenia kosmetyczne, które powinny znaleźć się w Twoim salonie kosmetycznym

Prowadzisz własny salon kosmetyczny? A może planujesz jego otwarcie? W takim razie z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie w pracy z klientkami mają urządzenia kosmetyczne, wykorzystywane podczas stylizacji paznokci. Odpowiadają one za precyzyjne i co najważniejsze – bezpieczne przygotowanie paznokci pod manicure, a także za utwardzenie produktów światłoutwardzalnych, takich jak lakiery, czy żele budujące. Musisz jednak pamiętać, że nie każde urządzenie będzie spełniało swoje funkcje, jak należy. Warto wziąć pod uwagę kilka podstawowych czynników, takich jak moc, czy wielkość sprzętu. A czy wiesz, o jakich urządzeniach mowa? Jako osoba, prowadząca lub planująca otwarcie salonu kosmetycznego, powinnaś pamiętać m.in. o lampie i frezarce do paznokci.

Lampa do manicure – absolutny must have!

Czy wyobrażasz sobie stworzenie manicure hybrydowego bez użycia lampy? No właśnie! Jest to urządzenie, którego obecność jest po prostu niezbędna, niezależnie od tego, czy mowa o stylizacji w salonie kosmetycznym, czy w zaciszu własnego domu. Lampa do manicure powinna znaleźć się na 1 miejscu Twojej listy zakupów. Obecnie jest ona dostępna w wielu sklepach, hurtowniach, a nawet drogeriach kosmetycznych. Wystarczy się dobrze rozejrzeć, aby przekonać się, że wybór tego typu urządzeń jest naprawdę spory. W hurtowni kosmetycznej La Diosa znajdziesz lampy do manicure w wielu odsłonach – od tych słabszych, po najmocniejsze, o mniejszej lub większej wielkości, a także w różnych kształtach. Jak więc wybrać tą jedyną? Większość salonów kosmetycznych dysponuje urządzeniami o dosyć wysokiej mocy, dzięki czemu tworzenie trwałych i odpornych na uszkodzenia stylizacji zajmuje nieco mniej czasu. Do najpopularniejszych modeli lamp, wykorzystywanych przez profesjonalne stylistki, należą zatem: 48W, 54W oraz 72W. 

Frezarka do paznokci – nieocenione wsparcie każdej stylistki

Kolejnym urządzeniem, jakiego nie powinno zabraknąć w Twoim salonie kosmetycznym, jest frezarka do paznokci. Umożliwia ona sprawne i precyzyjne oczyszczenie płytki ze skórek i nabłonków, czy pozostałości poprzedniej stylizacji. Z jej pomocą wyrównasz powierzchnię paznokcia, nadając mu określonej długości i kształtu. Frezarka do paznokci stanowi świetne rozwiązanie podczas usuwania warstwy żelowej. Jak więc widzisz, urządzenie jest naprawdę cenne w codziennej pracy z klientkami. Możesz ułatwić sobie stylizacje paznokci, zapewniając sobie, jak i swoim klientkom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Podczas poszukiwać idealnej frezarki do swojego salonu kosmetycznego, polecamy zwrócić uwagę na moc urządzenia, wielkość, jak i na to, czy posiada ono funkcję twist-lock. Pamiętaj, że frezarka powinna być jak najbardziej trwała i odporna na uszkodzenia. W końcu będziesz ją wykorzystywać przez wiele godzin w ciągu dnia podczas pracy z klientkami. Zajrzyj na ladiosa.pl i zapoznaj się z asortymentem, a na pewno znajdziesz idealny model dla siebie, a w razie pytań lub wątpliwości – skontaktuj się bezpośrednio z pracownikiem firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.