ślub boho

Ślub w stylu boho – najważniejsze informacje

Ślub i wesele to wielkie logistyczne przedsięwzięcie. Ten jedyny w swoim rodzaju dzień jest wyjątkowym przeżyciem, zarówno dla pary młodej, rodziny i gości. Jak zaplanować jedyny w swoim rodzaju ślub?

Jeden motyw przewodni

Doskonałym pomysłem jest zorganizowanie uroczystości tematycznej, z jednym motywem przewodnim. Nada to ceremonii i imprezie wyjątkowego charakteru. Oryginalne wesele z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zaproszonym i będzie wspominane przez długie lata. Jaki motyw wybrać? Okazuje się, że najmodniejszym wyborem wśród młodych par jest obecnie ślub i wesele w stylu boho.

Styl boho

Wesele w stylu boho ma niezwykle oryginalny i magiczny klimat. Nawiązuje do panującej obecnie mody na retro i vintage. Charakteryzuje się bogactwem kolorów, luzem, lekkością. Kojarzyć się może troszkę ze sposobem życia hipisów.

Plener najlepszym rozwiązaniem

Ślub w stylu boho najlepiej wygląda, gdy jest organizowany w plenerze. Pozwala to dodać ceremonii niezwykłego charakteru. Obecnie coraz łatwiej jest zorganizować ślub cywilny na świeżym powietrzu. Urzędnik przybywa wtedy pod wskazane miejsce i dopełnia wszelkich formalności przy specjalnie przygotowanym stole.

Modne dodatki

Organizując ślub i wesele w stylu boho należy zadbać o stosowne dodatki. Kartki ślubne, bileciki na stół i inne materiały konieczne do organizacji wesela muszą być zaprojektowane w unikalnym stylu. Można posłużyć się pastelową paletą barw i różnymi ciekawymi wzorami.

Dekoracja weselna

Kluczowa jest dekoracja miejsca, w którym odbędzie się wesele. Najciekawsze dodatki to świeże polne kwiaty, łapacze snów, pióra i dzwonki, girlandy. Stworzą one niepowtarzalną atmosferę.

Suknia panny młodej

Największą uwagę podczas ceremonii powinna skupiać suknia ślubna. Styl boho opiera się na długich, zwiewnych sukienkach z dużą ilością koronki. Mile widziane są także frędzle i drobne aplikacje, wyszywane koralikami. Włosy mogą być rozpuszczone lub spięte w luźny koczek. Mężczyzna wystąpić może w standardowym garniturze, jednak dobrze aby jakiś element jego ubiory nawiązywał do motywu przewodniego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.