prezent na wesele

Top 10 niechcianych prezentów na wesele

Każdy z nas miał „przyjemność” otrzymać niechciany prezent. Najczęściej spotykają się z tym młodzi podczas ślubu. Kiedy to rodzina obsypuje ich różnymi podarkami. Prezenty weselne powinniśmy wybierać rozważnie.

Co na początek?

Na pierwszym miejscu plasuje się z pewnością przesadnie bogato zdobiona zastawa. Nie ukrywajmy, to zwyczajny kicz. Nawet jeśli zestaw filiżanek obecnie jest modny, to najpewniej za kilka sezonów jego posiadanie będzie powodem do wstydu. A ponad to, nie każdemu może spodobać się fikuśny wazon.

Prezenty weselne powinniśmy wybierać rozważnie tak, by były piękne lub przynajmniej użyteczne i cieszyły obdarowywanych.

Kolejny nietrafionym prezentem jest zazwyczaj pościel. W rozmaitych wzorach, często z materiału o kiepskiej jakości albo w złym rozmiarze.

Dalej na liście znajdują się obrazy. Niestety, tego typu rzeczy powinny być kupowane przez młodych osobiście, bo szanse na to, iż trafimy w ich gust są nikłe.

Idąc tym tropem, niechciane prezenty na wesele to również figurki dekoracyjne. Tego typu podarek może wprawić młodych w zakłopotanie, bo będą czuli się zobowiązani, by wyeksponować go w swoim domu, czy też mieszkaniu.

Kolejny nietrafiony podarek to rzeźby ogrodowe. Może to dziwne, jednak coraz częściej spotyka się właśnie takie podarki ślubne.

Dalej…

Następna grupa kiepskich pomysłów na prezent to zabawki oraz gadżety dla dziecka. To dobry pomysł na przykład na tak zwane: ” pempkowe” lub „baby shower”. Ale nie na ślub. Bo przecież może gospodarze nie planują potomstwa.

Kolejną pozycję na naszej liście zajmują zwierzęta. A przecież powszechnie wiadomo, iż zwierzak nigdy nie jest dobrym prezentem. To nie rzecz. Najlepiej więc kupić go samemu.

Dalej, albumy dla hobbystów. Po co wciskać komuś album na znaczki, jeśli nie wiemy, co konkretnie dana osoba lubi? Takie prezenty na wesele są nieużyteczne i niestety, nikogo nie uszczęśliwią.

Następną propozycją na prezent koszmarów jest książka w formie poradnika. „Jak gotować”, „Jak schudnąć” i tym podobne mogą jedynie urazić młodych.

A na koniec najlepsze!

Ostatni niechciany prezenty to pusta koperta. Jednak to lepiej pozostawić bez jakiegokolwiek komentarza.

Podsumowując top 10 niechcianych prezentów ślubnych:

  1. zastawa
  2. pościel
  3. obrazy
  4. figurki dekoracyjne
  5. rzeźby ogrodowe
  6. zabawki oraz gadżety dla dziecka
  7. zwierzęta
  8. album dla hobbystów
  9. książka
  10. pusta koperta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.