biżuteria ślubna

Biżuteria ślubna a suknia w kolorze ecru

Każda Panna Młoda pragnie wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie w dzień swojego ślubu. W ostatnich czasach nastała moda na odejście od tradycyjnej białej sukni ślubnej. Jej miejsce coraz częściej zajmują suknie w kolorze ecru. Jednak bardzo szybko pojawia się problem związany z dobrem odpowiedniej biżuterii ślubnej.

Czy istnieje odpowiedni kolor biżuterii do sukni ecru?

Kolor écru jeszcze niedawno utożsamiany był automatycznie ze złotą biżuterią. Wszystko za sprawą stosunkowo podobnej barwy. Jednak z czasem to rozwiązanie stało się zbyt typowe. Dlatego coraz więcej kobiet zaczęło łamać ten niegdyś niezapisany schemat. Tym samym coraz częściej suknie écru łączone były ze srebrną biżuterią, a z kolei oczywiście białe suknie ze złotą. Wszystko przez to, że tak naprawdę nie kolor jest tak bardzo istotny, a raczej dobrze dobrana biżuteria ślubna do fasonu sukienki.

Mimo że istnieje niemal stuprocentowa pewność, że do koronkowej sukni ślubnej w kolorze écru, będą pasować delikatna srebrna biżuteria, to nie oznacza, że złoto wypadnie źle. Po prostu warto opierać się na dwóch zasadach. Bezpiecznym wariantem oczywiście zawsze będzie suknia écru z dodatkiem złotej biżuterii. Jednak nie oznacza to, że kontrast będzie gorszy, wręcz przeciwnie wyjątkowy.

Na co zwracać uwagę przy dobieraniu biżuterii na ślub?

Każda kobiet powinna zdawać sobie sprawę, że naturalność jest szczególnie w cenie tego dnia. Dlatego też zbyt duża ilość biżuterii może zostać źle odebrana. Zdecydowanie lepiej postawić na niewielkie kolczyki, a do tego delikatny naszyjnik. W razie, jeśli którąś z tych części biżuterii miałaby być bardziej okazała, lepiej zrezygnować z tej drugiej. W końcu to uroda Panny Młodej oraz suknia ślubna mają głównie przyciągać wzrok.

Biżuteria ma stać się dodatkiem, który doda blasku i wartości całej stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.