biżuteria na karnawał

Biżuteria idealna na karnawał

Karnawał, czyli wystawne bale, imprezy, prywatki. Okres wspaniałej zabawy, pysznego jedzenia i niezwykłych, przepięknych strojów. Strojów, które warto odpowiednio dobrać, żeby olśnić towarzystwo. Ich integralną częścią jest też biżuteria, jak ją odpowiednio dobrać?

Podstawowe zasady

Dobieranie biżuterii to prawdziwa sztuka. Dzięki niej jesteśmy w stanie podkreślić wszystkie zalety swojej urody. Dlatego warto posługiwać się nią na co dzień, nie tylko z okazji karnawału. Pomocne w tym może okazać się kilka podstawowych zasad jak dobrać biżuterię. Oczywiście zaczynając od tego, że co za dużo, to nie zdrowo, a więc nie powinniśmy przesadzać z ilością biżuterii, czy że niedobre jest połączenie biżuterii złotej ze srebrną.

Dobrana do warunków

Rzecz jasna to nie wszystko. Odpowiednie kolczyki to takie, które pasują do kształtu naszej twarzy. Przykładowo, jeśli jest smukła i pociągła od długich i wiszących kolczyków lepiej sprawdzą się kuleczki czy klipsy. Podobne znaczenie ma zresztą cała sylwetka. Aby nie przytłoczyć swojej postaci i żeby biżuteria nie pozostała niezauważona osoby drobne dobrze prezentują się w delikatnej i lekkiej biżuterii na cienkich łańcuszkach. Biżuteria na karnawał również podpada pod te zasady.

Idealne biżuteria na karnawał

Warto ją jednak wyszczególnić, ponieważ okazja w której przyjdzie nam daną biżuterię nosić ma również dla nas ogromne znaczenie. Czas zabawy to idealny moment na większą ekstrawagancję, także w doborze dodatków, niż ma to miejsce w przypadku innych okazji. Co będzie się nosić podczas tegorocznego karnawału? Ciągle modne są ozdoby na szyję, czyli tak zwane chokery. Połączone z odpowiedniki, długimi kolczykami będą pasować idealnie. Nie można też zapomnieć o fantazyjnych pierścionkach, wszystko zaś oczywiście błyszczące oraz świecące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.