moda na lato

Porwie Cię szaleństwo lata

Modą można nie tylko się interesować, ale też bawić. I taką właśnie zabawę gwarantują nam trendy wiosną- lato 2019. Będzie odważnie, kolorowo i różnorodnie. Z pewnością każda z nas znajdzie w tym szaleństwie kawałek siebie.

Szalona moda na lato 2019

Tegoroczne lato to przede wszystkim żywe kolory i czas na wszelkiego rodzaju eksperymenty. Jeśli chodzi o ubrania w tym sezonie słoneczny i czysty żółty oraz wszelkie odcienie beżu zdominują szafę wszystkich interesujących się modą Pań. Swoje pięć minut będą miały również różnego rodzaju pstrokate pióra i falbany. A do łask wrócą piękne grochy, tym razem w nieco stonowanej wersji kolorystycznej, czarno- białej.
Kolory natomiast pojawiały się na wybiegach, jeśli chodzi o coraz to modniejsze damskie garnitury. Tu jak najbardziej dowolność barw. Muszą tylko być widoczne. Ubrania z przewiewnej siatki i rowerowe spodenki noszone na co dzień również znajdą swoje miejsce w tym sezonie.
Pstrokato i widocznie. Dla kontrastu w sezonie wiosna – lato 2019 modne będą również stonowane koszule z lnu. To w stronę tego materiału odwraca głowę coraz większa ilość światowych projektantów.

Dowolnie eksperymentuj z biżuterią

Niewątpliwym dopełnieniem każdego stroju czy tego krzykliwego, czy bardziej stonowanego i spokojnego zawsze będzie dobrze dobrana biżuteria. W tym sezonie nie musimy wybierać co założyć. Którą ulubioną bransoletkę czy łańcuszek wybrać. Drogie Panie, im więcej bowiem, tym lepiej. Na chwilę do lamusa odchodzi minimalistyczna biżuteria, drobne łańcuszki, pierścionki z maleńkim, pojedynczym oczkiem czy delikatne kolczyki, ustępując miejsca tej bardziej widocznej. Prawdziwym hitem lata 2019 będzie biżuteria artystyczna srebrna. Oryginalne naszyjniki jak największe i najwidoczniejsze kolczyki. Mogą być noszone pojedynczo, mnogo, a nawet nie do pary. Nie bójcie się nosić z pozoru niepasujących do siebie elementów. Właśnie teraz jest czas na to, żeby do plastikowych bransoletek dobierać ciężkie i metalowe a na dłoniach nosić sygnety. Pełne szaleństwo i dowolność w łączeniu. Czas na eksperymenty i przepych.

Głośno wyraź siebie

Pamiętajmy, że nic lepiej nie podkreśla tego, jakie jesteśmy niż biżuteria. To nie tylko ozdoba, dopełnienie naszego stroju, ale również pokazanie siebie. W tym sezonie nie musimy się hamować. Bransoletki ręcznie robione, naszyjniki, które są pamiątkami z wakacji to niewątpliwy must have. Muszelki, bursztyny zaczepione na sznurkach, wkomponowane w żywice czy z dodatkiem srebra jak najbardziej tego lata wpisują się w trendy. Niech nasze dodatki krzyczą jak najgłośniej o tym, jakie jesteśmy szalone, ekstrawaganckie, kolorowe i wrażliwe zarazem. Łączmy pozornie niepasujące elementy, tak doskonale oddając kobiecy charakter.

Zobacz: Jak dopasować sukienkę do figury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.