co nosi w torebce Polka

Typowa torebka Polki. Co najczęściej w niej nosimy?

Torebka to nieodłączony atrybut każdej kobiety. Ten niezwykle użyteczny przedmiot jest uzupełnieniem codziennej garderoby i jednocześnie służy do przechowywania wielu rzeczy. Każda kobieta co jakiś czas wymienia torebkę na nowszy model, zgodnie z panującymi w modzie trendami.

 

Kieszonki i zakamarki

Podstawową funkcją torebki damskiej jest przechowywanie w niej rzeczy, które są najbardziej potrzebne i nie można bez nich wyjść z domu. Należą do nich przede wszystkim klucze, telefon oraz portfel. Torebka zawiera wiele kieszonek i zakamarków, dzięki którym łatwo jest zapanować nad porządkiem. W każdej przegródce można umieścić rzeczy tematycznie, tak aby łatwo było je odszukać. Większość pań zabiera ze sobą także kosmetyki (błyszczyk, szminka, tusz, puder, cienie), lusterko, szczotkę do włosów, antyperspirant, lakier do paznokci oraz wiele innych tego typu drobiazgów. W torebce damskiej znajdują się zazwyczaj także środki higieniczne, takie jak chusteczki, tampony, podpaski, a nawet plastry opatrunkowe.

 

Niezbędnik kobiecy

Zawartość damskiej torebki uzależniona jest również od jej pojemności. Im większa torebka tym więcej przydatnych rzeczy można zabrać ze sobą. Są panie, które noszą ze sobą latarkę, nożyczki czy np. drobne narzędzia jak śrubokręt. Rzeczy przechowywane w tych unikatowych produktach są niejednokrotnie zdumiewające dla płci przeciwnej.

Torebka potrafi pomieścić naprawdę niezliczoną ilość rzeczy. Niektóre kobiety podróżujące do pracy komunikacją publiczną zabierają ze sobą także książki, gazety i podręczne kalendarze lub notatniki. Znajdzie się też miejsce dla tablet, drugie śniadanie i drobne przekąski. Są też panie, które wkładają do torebki zapasową parę rajstop lub nawet buty na zmianę.

Producenci damskich torebek niewątpliwie wychodzą naprzeciw kobiecym potrzebom tworząc coraz nowsze, bardziej pomysłowe modele.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.