damski zegarek

Modne dodatki na wiosnę. Jak dobierać markowe zegarki do garderoby?

O tym, że są funkcjonalne i przydatne w codziennym użytkowaniu, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Spełniają one jednak także inną funkcję, być może nawet o wiele bardziej istotną.

Markowe zegarki dla pań

Markowe zegarki stanowią bowiem idealny dodatek do wyglądu. Są profesjonalnym elementem designu, który buduje nasz wizerunek. Jak dobierać markowe zegarki do garderoby? Jakie wzory i kolory będą modne tej wiosny? Opisując sposób doboru zegarka do stylizacji, należy bezwzględnie podzielić porady na te, które dotyczą pań i osobno panów. W przypadku kobiet, idealnym dodatkiem do garderoby wiosennej okażą się markowe zegarki w pastelowych odcieniach. Kiedy słońce zaczyna świecić coraz częściej, a temperatura wzrasta, wśród garderoby pań pojawiają się zwiewne sukienki w soczystych kolorach, nierzadko z kwiatowymi motywami, które tak idealnie pasują do wiosny.

Do takich stylizacji najlepiej sprawdzą się markowe zegarki w pastelowych barwach, o delikatnej linii stylistycznej. Wydaje się róż to kolor, który będzie królował wśród wiosennych zegarków dla pań. Analizując oferty producentów, od razu widać, że zdecydowanie modele utrzymane w takim kolorze, pojawiają się najczęściej. Popularnością powinny cieszyć się także zegarki w jasnych odcieniach błękitu. Kobiety, które lubią bardziej odważne wzory, mogą postawić na zegarki, które zdobiony są motywami kwiatowymi. Dodadzą one więcej energii i wiosennego wigoru stylizacji, idealnie będą współgrać z garderobą. Zegarki do wiosennych stylizacji powinny odznaczać się delikatnymi bransoletami lub skromnymi skórzanymi paskami. Przepych nie jest tu zdecydowanie wskazany. Dobrym posunięciem może być postawienie na zegarki, które utrzymane są w konwencji egzotycznej, z wyraźnymi różnokolorowymi wzorami. Produkty takie od razu kojarzą się ze słoneczną porą roku, tak pełną energii i aktywności.

Zegarki dla panów

Panowie powinni postawić na zegarki utrzymane w stylu sportowym. To przede wszystkim wygoda, elegancja, ale także i wpisanie się w nowoczesny trend mody. Hitem sezonu mają być markowe zegarki, które wyposażone są w gumowe paski. Ich największą zaletą jest olbrzymi komfort. Panowie z pewnością docenią ten fakt, kiedy temperatury zrobią się wyjątkowo wysokie. Wydaje się, że zainteresowaniem będą się cieszyły także sportowe modele z metalowymi bransoletami. Sportowe zegarki dodadzą wizualnej energii i przebojowości, jednak nie sprawdzą się do stylizacji bardziej eleganckiej.

Panowie, których np. praca obliguje do poważnego ubioru na co dzień, powinni postawić na produkty bardziej stonowane, delikatne i nie rzucające się tak w oczy. W tym przypadku również warto kierować się czynnikiem wygody noszenia. Dobrym posunięciem będzie postawienie na zegarek z paskiem, który został wykonany z tworzywa sztucznego. Zapewni on komfort skórze ręki podczas trwania upałów. Dobrym posunięciem do luźnych stylizacji jest postawienie na zegarki o prostych liniach i minimalistycznym wykończeniu. Idealnie współgrają one z miejskim trybem życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.