srebrne dodatki

Srebrne dodatki – z czym łączyć

Wiele kobiet wybiera srebrną biżuterię zamiast złotej, gdyż jest ona zdecydowanie bardziej uniwersalna. Ograniczenia, jeśli chodzi o to kto, w jakiej sytuacji i do jakiego stroju powinien nosić biżuterię srebrną są o wiele mniejsze niż w przypadku biżuterii ze złota. Nie zmienia to jednak faktu, że do pewnych stylizacji i typów urody biżuteria srebrna pasuje wyjątkowo dobrze, a do innych nieco gorzej.

Srebro i jasna cera

Nie ma wątpliwości, że szczególnie panie, których skóra jest bardzo jasna powinny zdecydować się na biżuterię srebrną. Ponadto, blondynki powinny jak najczęściej wybierać srebrne dodatki, gdyż wyglądają w nich wyjątkowo dobrze. Z drugiej jednak strony, również kobietom o czarnych włosach poleca się srebrną biżuterię, gdyż pasuje im ona doskonale na zasadzie kontrastu.

Strój a biżuteria srebrna

Generalnie, srebro zdecydowanie najlepiej pasuje do ubrań w kolorze czarnym. Połączenie czarnej sukienki i na przykład srebrnego naszyjnika wydaje się doskonałym połączeniem.

Ponadto, jak już wcześniej wspomniano biżuteria srebrna pasuje do jasnych włosów i jasnej karnacji. Dlatego tez oczywistym jest, że pasuje również do jasnych ubrań. Okazuje się więc, że biżuteria srebrna jest dobrym wyborem w przypadku wielu różnego rodzaju stylizacji.

Biżuteria srebrna a inne dodatki

Generalnie, niewiele jest ograniczeń, jeśli chodzi o łączenie srebrnych dodatków z dodatkami innego rodzaju. W zasadzie od zawsze srebrną biżuterię kobiety chętnie łączą z kamieniami. Ponadto, również wszelkie drewniane dodatki świetnie się komponują ze srebrną biżuterią.

Wydaje się, iż biżuteria srebrna to dobry wybór dla każdej kobiety, która chce dobrze się prezentować, jednak nie chce zbyt długo zastanawiać się nad doborem odpowiedniej stylizacji i makijażu.

Dobranie odpowiedniej stylizacji do biżuterii srebrnej jest bowiem niezwykle proste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.