karnawałowa kreacja

Pomysły na karnawałową kreację

Nie ulega wątpliwości, że karnawał to jeden z najbardziej rozrywkowych okresów w roku. To właśnie wówczas możemy bez wyrzutów sumienia bawić się i imprezować w gronie znajomych, a także na balach i zabawach. Jest to jedyny w swoim rodzaju czas przepełniony fantastyczną taneczną muzyką, wibracjami niesamowitych barw, wyszukanymi stylizacjami i szalonym tańcem aż do białego rana. Mnóstwo pań zadaje sobie w tym czasie pytania. Jak się ubrać? Co dobrać do wieczorowej sukni? Jakie dodatki będą pasować, a które lepiej zostawić na inną okazję? Warto poznać kilka żelaznych reguł, które rządzą karnawałowymi kreacjami, aby poczuć się na balu pięknie i wyjątkowo.

Sukienka koktajlowa

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej klasyczną i zawsze modną kreacją jest elegancka mała czarna, która pasuje praktycznie do wszystkiego i można ją zestawić z dowolnymi dodatkami. Nieco odważniejsze panie mogą w tym roku poeksperymentować z kolorami i na bal karnawałowy założyć sukienkę w ognistej czerwieni lub w kolorze butelkowej zieleni. W połączeniu z odpowiednimi dodatkami sukienki w takich odcieniach stworzą z pewnością niesamowite wrażenie i sprawią, że ubrana w nie kobieta poczuje się pięknie i wyjątkowo.

Torebki i buty

Bal karnawałowy to impreza, która wymaga szczególnej oprawy. Bardzo ważnym elementem stroju są w takim przypadku dodatki typu buty oraz torebki.
Obuwie bez wątpienia powinno być na wysokim obcasie, najlepiej wykonane z lakierowanej skory lub eleganckiego weluru. W przypadku torebki sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Największą popularnością cieszą się od wielu już lat, całkiem z resztą zasłużenie, torebki kopertówki. Wykonane ze skóry lub obszyte cekinami albo błyszczącymi kamieniami rewelacyjnie podkreślają charakter każdej stylizacji sprawiając, że staje się ona elegancka i luksusowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.