torebki

Torebki – jak dopasować do stylu

road-fashion-vintage-bagTorebka stanowi nieodłączny element garderoby kobiecej, będąc jednocześnie funkcjonalnym dodatkiem oraz sposobem na wyrażenie własnego stylu. Dobór torebki do garderoby, okazji oraz sylwetki kobiecej może wydawać się prozaiczny, jednak właściwe skomponowanie całego stroju, z każdym najdrobniejszym elementem sprawia doskonałe wrażenie, zapewniając o dobrym guście kobiety.

W zależności od preferowanego stylu ubierania się i najczęściej noszonej garderoby warto wyposażyć się w torebkę, która w subtelny sposób uzupełni całokształt zestawu odzieżowego, będąc jednocześnie praktycznym przedmiotem ułatwiającym przenoszenie istotnych przedmiotów podręcznych.

Najbardziej uniwersalny kolor torebki to oczywiście czerń – czarna torebka pasuje właściwie do wszystkiego, jednak warto również zwrócić uwagę na jej styl, fason i dodatkowe zdobienia.

Duże torby noszone są zazwyczaj w dzień, podczas wykonywania codziennych czynności, jak zakupy, spacer czy niezobowiązujące spotkania. Torebki w większych rozmiarach wybierane są przez kobiety, które potrzebują mieć przy sobie więcej przedmiotów, które w małej torebce nie mogłyby się zmieścić.

Zmniejszenie rozmiarów torebki wydaje się zmieniać wraz z porą dnia – im bliżej wieczoru, tym częściej kobiety wybierają mniejsze gabaryty torebek. Na okazje wieczorowych spotkań warto zaopatrzyć się więc w małą torebkę, która może być zdobiona delikatnymi cekinami i innymi elementami błyszczącymi. Czerń w tym aspekcie jest nadal uniwersalna.

Ciekawym rozwiązaniem wydają się być torebki ręcznie robione – ich popularność wzrasta z uwagi na unikalny charakter każdego modelu. Ręczne wykonanie zapewnia o oryginalności każdej torebki, a możliwość stworzenia własnego modelu według indywidualnego projektu zachęca do bliższego zainteresowania się torebkami hand made.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.