jesienne dodatki must have

Jesienne dodatki must have

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a więc jest to ostatni czas na to, aby poznać najmodniejsze jesienne dodatki, które będą królować w damskich garderobach. Co warto mieć tej jesienie w szafie? Na które dodatki warto zwrócić szczególną uwagę? Jakie nakrycia głowy, biżuteria itp. będą najmodniejsze w tym sezonie? Aby się tego dowiedzieć, warto przeczytać poniższy artykuł.

Nakrycia głowy

Tej jesieni najmodniejsze będą….kapelusze. Warto zatem wybrać się jak najszybciej do sklepu, aby zaopatrzyć się w co najmniej jeden egzemplarz. W tym sezonie kobiety nosić będą zarówno eleganckie modele z dużymi rondami, jak i nieco luźniejsze kapelusze kowbojskie oraz takie z daszkiem, które przypominają czapki dżokejskie. Jeśli chodzi natomiast o kolory, to królować będzie przede wszystkim czerń, ale również brąz, bordo oraz ciemnozielony. Dosyć istotne są również ozdoby, wśród których dominować będą tasiemki z kokardką lub piórkiem oraz łańcuszki i uszka.

Rękawiczki

Jeśli chodzi o rękawiczki, to najmodniejsze będą oczywiście te skórzane, jak i wykonane z dzianiny. W zasadzie z roku na rok w przypadku tej części garderoby nie widać jakichś znaczących różnic, a więc wszystko to, co znajduje się w domowych szafach, z pewnością okaże się przydatne.

Ozdoby do włosów

W sezonie jesiennym wciąż modne będą takie dodatki do włosów jak opaski oraz spinki. Opróc tego będzie obowiązywała zasada im więcej, tym lepiej, co oznacza, iż wskazane będzie miksowanie kilku dodatków naraz.

Biżuteria

Najmodniejszą biżuterią w sezonie jesiennym będą przede wszystkim masywne kolczyki i naszyjniki. Oprócz tego warto zaopatrzyć się również w naręczne bransolety, duże pierścienie oraz wisiorki na szyje, gdyż będzie to absolutny must have każdej kobiety.

Warto zatem już teraz zacząć się rozglądać za wszystkimi niezbędnymi dodatkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.