Trendy na wiosnę 2017

Wraz z nadejściem wiosny, powoli zaczynają pojawiać się nowe trendy modowe. Wśród ubrań wiosennych jak co roku dominują luźne i niezobowiązujące komplety, które pozwalają kobietom wykazać się umiejętnościami dotyczącymi wyboru wszystkich niezbędnych dodatków.

Jakie ciuchy będą modne nadchodzącej wiosny?

Już w ubiegłym roku popularny stał się trend w postaci materiałów jeansowych uzupełnionych o naszywki. Tej wiosny ubrania tego typu staną się naprawdę modne, jednak ozdoby wszechobecne staną się nie tylko na jeansie, ale również innych rodzajach materiału. Naszywki uzupełnione zostaną także o hafty ozdabiające spodnie, a także bluzki, sukienki czy spódnice.

Zestawy uwzględniające ozdoby w postaci naszywek lub haftów uzupełnić można o umiejętnie dobrane chusty wiosenne. Niezwykle popularne staną się również duże rękawy u sukienek oraz bluzek. Do najmodniejszych już teraz należą szerokie, długie i bufiaste kształty, wśród których prawdziwą furorę szansę mogą zrobić rękawy rozkloszowane, nawiązujące do hiszpańskich stylizacji.

Sukienki i bluzki z szerokimi rękawami warto uzupełnić o dodatek, np. chusty wiosenne lub lekkie szale.

Jakie kolory będą dominować?

W roku 2017 szczególną popularnością mają cieszyć się kolory delikatne. Nie inaczej jest w przypadku kreacji wiosennych, które niezależnie od trendów zawsze opierają się na subtelnych odcieniach. Dotyczy to zarówno ubrań wierzchnich, jak i rozmaitych dodatków, takich jak np. szale i chusty wiosenne.

Wśród tegorocznych barw szczególną popularnością u progu wiosny cieszyć będzie się kolor liliowy i błękitny, a także pomarańczowy i żółty. W zależności od rodzaju stylizacji, ubrania powinny mieć odpowiednio pastelową kolorystykę, która doskonale pasować będzie do coraz piękniejszej pogody i perfekcyjnie podkreśli urodę każdej kobiety.

Dodaj komentarz