Modne dodatki na wiosnę

zegarki

O tym, że są funkcjonalne i przydatne w codziennym użytkowaniu, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Spełniają one jednak także inną funkcję, być może nawet o wiele bardziej istotną. Markowe zegarki stanowią bowiem idealny dodatek do wyglądu. Są profesjonalnym elementem designowym, który buduje nasz wizerunek. Jak dobierać markowe zegarki do garderoby? Jakie wzory i kolory będą modne tej wiosny?

Markowe zegarki dla pań

Opisując sposób doboru zegarka do stylizacji, należy bezwzględnie podzielić porady na te, które dotyczą pań i osobno panów. W przypadku kobiet, idealnym dodatkiem do garderoby wiosennej okażą się markowe zegarki w pastelowych odcieniach. Kiedy słońce zaczyna świecić coraz częściej, a temperatura wzrasta, wśród garderoby pań pojawiają się zwiewne sukienki w soczystych kolorach, nierzadko z kwiatowymi motywami, które tak idealnie pasują do wiosny.

Do takich stylizacji najlepiej sprawdzą się markowe zegarki w pastelowych barwach, o delikatnej linii stylistycznej. Wydaje się róż to kolor, który będzie królował wśród wiosennych zegarków dla pań. Analizując oferty producentów, od razu widać, że zdecydowanie modele utrzymane w takim kolorze, pojawiają się najczęściej. Popularnością powinny cieszyć się także zegarki w jasnych odcieniach błękitu. Kobiety, które lubią bardziej odważne wzory, mogą postawić na zegarki, które zdobiony są motywami kwiatowymi. Dodadzą one więcej energii i wiosennego wigoru stylizacji, idealnie będą współgrać z garderobą. Zegarki do wiosennych stylizacji powinny odznaczać się delikatnymi bransoletami lub skromnymi skórzanymi paskami. Przepych nie jest tu zdecydowanie wskazany. Dobrym posunięciem może być postawienie na zegarki, które utrzymane są w konwencji egzotycznej, z wyraźnymi różnokolorowymi wzorami. Produkty takie od razu kojarzą się ze słoneczną porą roku, tak pełną energii i aktywności.

Zegarki dla panów

Panowie powinni postawić na zegarki utrzymane w stylu sportowym. To przede wszystkim wygoda, elegancja, ale także i wpisanie się w nowoczesny trend mody. Hitem sezonu mają być markowe zegarki, które wyposażone są w gumowe paski. Ich największą zaletą jest olbrzymi komfort. Panowie z pewnością docenią ten fakt, kiedy temperatury zrobią się wyjątkowo wysokie. Wydaje się, że zainteresowaniem będą się cieszyły także sportowe modele z metalowymi bransoletami. Sportowe zegarki dodadzą wizualnej energii i przebojowości, jednak nie sprawdzą się do stylizacji bardziej eleganckiej.

Panowie, których np. praca obliguje do poważnego ubioru na co dzień, powinni postawić na produkty bardziej stonowane, delikatne i nie rzucające się tak w oczy. W tym przypadku również warto kierować się czynnikiem wygody noszenia. Dobrym posunięciem będzie postawienie na zegarek z paskiem, który został wykonany z tworzywa sztucznego. Zapewni on komfort skórze ręki podczas trwania upałów. Dobrym posunięciem do luźnych stylizacji jest postawienie na zegarki o prostych liniach i minimalistycznym wykończeniu. Idealnie współgrają one z miejskim trybem życia.

Dodaj komentarz